O nás

 

Alchemistr je doplněk stravy vytvořený skupinou celoživotních studentů, hráčů a dokonce i jedním člověkem (chemikem), který ví, co dělá. Hledali jsme na trhu produkt, který by nám vyhovoval nejen formou, ale také složením a který se neopírá o marketingové fráze, ale skutečnou vědu. A jelikož jsme takový nenašli, rozhodli jsme se využít našich zkušeností v ověřování informací a detekci pseudovědeckých nesmyslů k tomu, abychom vytvořili produkt vlastní! Důvody pro výběr i vyřazení jednotlivých chemických složek najdete v záložce Věda”.

 
alchemistr hero (1)

 

Jeho pravé jméno si dnes už nikdo nepamatuje. Ti, kteří si o něm při večerním svitu monitoru šeptají, mu neřeknou jinak než Alchemistr. Býval prý vynálezcem, průkopníkem alchymie a přírodních věd, který chtěl odhalit tajemství lidské mysli a věčného soustředění - pokud tedy chcete věřit legendám. Laškoval s poznáním na hranici vědy a mystiky, spřáhl se s temnými silami a odemykal sílu horoskopů i měsíčních drahokamů. Nakonec uspěl tam, kde ostatní selhali - ve spisech učených badatelů z celého světa odhalil dokonalou kombinaci přírodní a syntetické chemie. Výsledek jeho práce byl však příliš silný. Dosáhl prý 9000 ABJ - stavu soustředění tak čistého a nespoutaného, že prostoupil samotnou hranici mezi světem bdění a snění. Dnes má podobu chaotické, koncentrované síly, která lidem nedopřává spánku - pokud si to ovšem sami přejí.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení