Alchemistr Kapsle

Kód: 0745110857068
Značka: Alchemistr
450 Kč
Skladem

Kapsle Alchemistr obsahují unikátní kombinaci extraktů, minerálů a vitamínů, které mají jediný cíl: rychle a efektivně nakopnout vaše soustředění. Nejde o žádný magický ani "přírodní" produkt, který vám dodá energii. Jde o vědeckým výzkumem prověřené molekuly a jejich kombinace, z nichž vás některé povzbudí a jiné podpoří funkci různých systémů vašeho těla.

Jedno balení Alchemistra obsahuje 90 kapslí, tedy 45 dávek, které vám při denním užívání doporučené dávky vystačí na měsíc a půl.

Etiketa výrobku

 

Detailní informace

Benefit 1
Soustředění
V Alchemistru není cukr! Nedodá energii, ale nakopne vaše soustředění.
Benefit 2
Bdělost
Konec klimbání při práci! Kofein se dlouho uvolňuje a efektivně vstřebává.
Benefit 3
VĚDA
Alchemistr neobsahuje zbytečnosti, jen vědou ověřené látky.

Detailní popis produktu

Soustředění, ne energie

Kapsle Alchemistr neobsahují žádný cukr a s ním spojenou energii. Jejich cílem je nabudit vaše soustředění a podpořit správné fungování nejen vašeho mozku. Dosahuje toho kombinací kofeinu v jak čisté formě, tak navázaného v rostlinných extraktech, které zefektivňují jeho využití vaším organismem. 

Vitamíny a minerály

Kromě kofeinu a přírodních extraktů obsahuje Alchemistr také důležité vitamíny a minerály, které podporují kognitivní funkce, vstřebávání živin i fungování a stavbu mozkové tkáně. V čele s vitamínem D, kterého má celosvětová populace v posledních letech zásadní nedostatek, tak Alchemistr není pouze “životabudič”. Ověřenými mechanismy bude při pravidelném užívání posilovat funkce vašeho těla.

Chcete vědět víc?

Pokud vás zajímá detailní popis obsažených látek, včetně jejich funkce a vědeckého ověření jejich účinků, mrkněte do hlavního menu na záložku "Věda". 

 #tab-Složení#

Složka Objem
Guarana extrakt 22 %
100 mg (22 mg kofeinu)
Yerba maté extrakt
100 mg (20 mg kofeinu)
Extrakt ze zeleného čaje - 45 %
100 mg (4 mg kofeinu)
Kofein
22 mg
Vitamín B3
8 mg
Vitamín B6
750 µg
Vitamín B12
1,25 µg
Vitamín D
2,5 µg
Citrát zinečnatý
1,05 mg
Citrát hořečnatý
28,125 mg

 

 #tab-Složení#