Trojbalení s dárkem

Kód: 111
1 350 Kč
Skladem

Chcete mít pořádnou zásobu životabudičů? Trojbalení Alchemistra obsahuje 270 kapslí, tedy 135 dávek! To znamená soustředění na celé měsíce! Ať už potřebujete zamakat ve škole, připravit se na zkoušky, nekazit to spoluhráčům v raidu nebo musíte protřídit dva tisíce fotek z rodinné dovolené, Alchemistr vás podrží.

Můžete si vybrat dárky

 

Etiketa výrobku

Detailní informace

Benefit 1
Soustředění
V Alchemistru není cukr! Nedodá energii, ale nakopne vaše soustředění.
Benefit 2
Bdělost
Konec klimbání při práci! Kofein se dlouho uvolňuje a efektivně vstřebává.
Benefit 3
VĚDA
Alchemistr neobsahuje zbytečnosti, jen vědou ověřené látky.

Detailní popis produktu

Alchemistr je doplněk stravy vytvořený skupinou celoživotních studentů, hráčů a dokonce i jedním člověkem, který ví, co dělá. Náš produkt má formu kapslí, které obsahují řadu extraktů, minerálů a vitamínů. Ty mají pomoci studentům i pracantům, kteří pro zvýšení bdělosti pijí mnohdy hektolitry kávy - my se jim pokusili nabídnout alternativu, která obsahuje kromě kofeinu řadu dalších navzájem se podporujících látek. Složení kapslí jsme poskládali tak,  aby co nejefektivněji zvýšily vaše soustředění a bdělost během dlouhých pracovních i studijních dní (a nocí). Alchemistr vám ale nepomůže jen dřít - jeho složení zlepšuje při pravidelném užívání kromě soustředění i mozkové funkce, což ocení i hráči a další tvorové, kterým se spánku příliš nedostává. Jak to celé funguje se dočtete níže a pokud vás zajímají detaily, mrkněte na záložku “Věda”.

Hlavní účinnou látkou Alchemistra je kofein. V jeho čisté krystalické formě ho ale nemáme tolik - většina je navázána na extrakty ze zeleného čaje, Yerba Maté a Guarany. Výhodou těchto extraktů je fakt, že zároveň obsahují velké množství jiných účinných látek, které funkci kofeinu podporují a do kapslí jsme je nasypali v množství, které by mělo být pro konzumenta druhu Homo sapiens ideální. Na první pohled se tedy může zdát, že naše kapsle mají jen pár účinných látek, ale stačí se pořádně podívat na funkci každého z extraktů, aby bylo jasné, že tomu tak opravdu není. Extrakt ze zeleného čaje například obsahuje L-theanin, který zmírňuje agresivní nástup kofeinu a prodlužuje jeho účinek. Což jej ale opět nedělá zázračným - biologický poločas rozpadu kofeinu je stále asi dvě hodiny, což znamená, že za dvě hodiny budou mít kapsle zhruba poloviční účinek. To je biochemický fakt fungování molekuly kofeinu a pokud někdo tvrdí opak, jeho produkt je buď magický, nebo jeho grafy nemají popsané osy (viz “Graf účinku Alchemistra” níže).

Základem Alchemistra není jen kofein, ale hlavně skvělá molekula obecně známá jako “vitamín D”. Kolem této tělu prospěšné látky jsme v podstatě vystavěli ostatní složky kapsle. Vitamin D (ani zbytek naší kapsle) není nic magického, ale přesto jde o látku, která je zcela zásadní pro správnou funkci našeho organismu. Ze současných výzkumů vyplývá, že jeho nedostatkem netrpí jeh hráči a studenti, ale i poměrně vysoké procento celosvětové populace - mnohy se dokonce mluví o tzv. “pandemii nedostatku vitaminu D”. To je problém hned z několika důvodů. Nejen že “déčko” podporuje funkci imunitního systému, jehož důležitost asi není třeba zdůrazňovat, ale zároveň pomáhá v udržení tzv. plasticity mozku a jeho nedostatek souvisí se sníženými kognitivními schopnostmi. Pokud tedy existuje jedna látka, kterou mnoho z nás potřebuje pro zlepšení funkcí mozku, je to právě vitamín D. Musíme ale zároveň zdůraznit, že větší množství déčka už nepovede ke zvýšení funkcí mozku. Po jeho požití např. v Alchemistrovi z vás nebude superčlověk - váš mozek bude prostě fungovat efektivněji. A jedna dávka Alchemistra stačí k tomu, aby vás dostala na doporučenou denní dávku Déčka.
 

Nebudeme vám slibovat zázraky - pravidelné užívání Alchemistra z vás neudělá superčlověka. Nechceme zároveň říkat, že kafe a energy drinky jsou mnohem horší než užívání Alchemistra. Jistě, kávě a energy drinkům chybí těch pár látek, které my máme navíc, ale nikdy bychom vám nechtěli upírat tu chuť, obsaženou energii i "rituál", kterým jejich konzumace může být. Alchemistr je prostě sestavený tak, aby nabudil vaše soustředění a přitom vám dodal látky, které podporují důležité funkce těla. Nic víc, nic míň. 

 #tab-Složení#

Složka Objem
Guarana extrakt 22 %
100 mg (22 mg kofeinu)
Yerba maté extrakt
100 mg (20 mg kofeinu)
Extrakt ze zeleného čaje - 45 %
100 mg (4 mg kofeinu)
Kofein
22 mg
Vitamín B3
8 mg
Vitamín B6
750 µg
Vitamín B12
1,25 µg
Vitamín D
2,5 µg
Citrát zinečnatý
1,05 mg
Citrát hořečnatý
28,125 mg

 

 #tab-Složení#

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Varianta 1: 0745110857068, 0745110857068, 0745110857068
Dárek: 5003, 5004, 5005, 5006